کولر گازی

کولرگازی صنعتی

کولرگازی صنعتی

امروزه با توجه به کمبود آب آشامیدنی که در سراسر دنیا و علی الخصوص کشور ایران وجود دارد، استفاده از کولر گازی بعنوان تهویه و خنک کننده فضاها بسیار متداول شده است. کولرگازی صنعتی یکی از انواع کولر گازی ها بوده و محصولی پیشرفته و زیباست.

کولرگازی صنعتی که به آنها اسپلیت صنعتی نیز گفته می‌شود، محصولی پیشرفته و زیبا است که می‌بایست تهیه و استفاده کرد.

تنوع کولرگازی صنعتی

تنوع بیشتر محصولات در مدل‌های کولر گازی اسپلیت صنعتی و قابلیت‌های پیشرفته جدید همراه با سهولت و سرعت در نصب باعث می‌شود که شما عاشق این شاهکارهای تهویه شوید و از نسل جدید دستگاه‌های تهویه مطبوع صنعتی لذت ببرید. کولرهای گازی مدل کاستی کانالی و حتی مدل سقفی مدل داخلی دستگاه‌های کولر گازی اسپلیت صنعتی هستند که زیبایی و هماهنگی دکوراسیون در داخل محیط اتاق‌ها را با طراحی جذاب و لطیف خود به ارمغان می‌آورند به علاوه امکان نصب و قرار دادن این دستگاه‌ها در فضاهای کوچک و محدود هم وجود دارد. شما می‌توانید در هر کجای دنیا با وجود مدل‌های داخلی دستگاه‌های تهویه مطبوع صنعتی با تکنولوژی بالا و راحت آنها به زندگی خود بپردازید.

گاز مبرد در کولر گازی صنعتی چیست؟

گاز مبرد یا همان گاز سرمازا حالتی سیال داشته و با جذب حرارت تغییر حالت می‌دهد. این گاز در سیکل‌های تبریدی کاربردهای فراوانی داشته و با کمک اجزای کولر گازی تهویه هوا را ایجاد می‌کند. معمولاً در کولرهای گازی نوع صنعتی از گاز R22 استفاده می‌شود که در آن از کربن، هیدروژن، کلر و فلئور (CHCLF2) استفاده شده است.

این گاز غیرقابل اشتعال و انفجار است. گازهایی که در کولرهای گازی خانگی استفاده می شود گاز R410 است.

اسپلیت

اسپلیت (Split) نوعی کولر گازی است که هوای گرم خانه را گرفته و به حالت خنک به داخل برمی‌گرداند این کار تا جایی اتفاق می‌افتد که ترموستات به دمای دلخواه برسد. کولر در واقع همانند یخچالی است که محفظه عایق ندارد. مایع مبرد مانند فرئون گرما را گرفته بخار می‌شود و محیط را خنک می‌کند. در کولرها دستگاهی که مبرد را بخار می‌کند همانند یخچال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *